Ponožky ARTHROLUX

Funkční ponožky ARTHROLUX jsou inovativním výrobkem k aktivní podpoře nohy a zlepšení její funkce. Jsou určeny pro každého se vznikajícím vbočeným palcem (Hallux Valgus), s dispozicí ke vzniku této deformity a pro bolesti klenby a příčně plochou nohu.

Ponožky ARTHROLUX (Hallux Valgus) Funkční ponožky na vznikající vbočený palec. Koupit
Ponožky ARTHROLUX (Hallux Valgus) - nízké Funkční ponožky na vznikající vbočený palec. Koupit
Poradna Hallux Valgus Pár tipů k péči o nohy Více

Funkční ponožky ARTHROLUX jsou vhodné i jako prevence pro osoby s dispozicí ke vzniku této deformity. Materiál ponožek je prodyšný, komfortní s antibakteriální úpravou. Ponožky ARTHROLUX jsou výrobcem klasifikovány jako CE zdravotní prostředek třídy I. Konstrukce funkční ponožky je předmětem patentu. Složení: 60% bavlna, 33% polyamid, 7% lycra.

Zpomalují progresi, působí jako prevence a omezují bolestivost a doprovodné projevy jako otlaky a puchýře. Zónové tkaní ponožky zároveň příjemně masíruje nohu, aktivizuje svalový aparát a pomáhá s lymfatickým návratem. Zlepšují komfort v obuvi, snižují tření a tlak obuvi na vznikající zbytnělý kloub a bursu při vnitřní okraji nohy. Oddělený prostor pro palec, spolu s tahem podélných vláken směrem k patě a se svazkem příčných vláken fixujícím záprstní kůstky působí proti deformaci postavení kostí palce.

 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2019 - Jakékoliv užití obsahu stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.