Ponožky ARTHROLUX (Hallux Valgus) - nízké

Funkční ponožky na vznikající vbočený palec (Hallux Valgus). Vhodné také jako prevence pro osoby s dispozicí ke vzniku této deformity. Jedná se o zdravotnický prostředek.

Cena  550,- Kč
Značka
Arthroven
Dostupnost
skladem
Velikost S (34-36) ČERNÁ

Ponožky ARTHROLUX (Hallux Valgus) - nízké

Funkční ponožky ARTHROLUX jsou inovativním výrobkem k aktivní podpoře nohy a zlepšení její funkce. Jsou určeny pro každého se vznikajícím vbočeným palcem (Hallux Valgus), s dispozicí ke vzniku této deformity a pro bolesti klenby a příčně plochou nohu.

Zpomalují progresi, působí jako prevence a omezují bolestivost a doprovodné projevy jako otlaky a puchýře. Zónové tkaní ponožky zároveň příjemně masíruje nohu, aktivizuje svalový aparát a pomáhá s lymfatickým návratem. Zlepšují komfort v obuvi, snižují tření a tlak obuvi na vznikající zbytnělý kloub a bursu při vnitřní okraji nohy.

Oddělený prostor pro palec, spolu s tahem podélných vláken směrem k patě a se svazkem příčných vláken fixujícím záprstní kůstky působí proti deformaci postavení kostí palce.

Noha je pomocí arthrolux udržována ve správném postavení během pohybu i při odpočinku, kdy není zatížena. Pomůcka je vhodná jak pro osoby vystavené účinkům dlouhodobé statické zátěže (stání), tak pro aktivní chodce i běžce.

Materiál ponožek je prodyšný, komfortní a má antibakteriální úpravu. ARTHROLUX jsou výrobcem klasifikovány jako CE zdravotní prostředek třídy I. Konstrukce je předmětem patentu.


Složení materiálu: 60% bavlna, 33% polyamid, 7% lycra

Ponožky ARTHROLUX (Hallux Valgus) - nízké

Oddělený prostor ponechává palci dostatečnou volnost pohybu, udržuje správné postavení palce a příčná fixační linie zpevňuje přednoží pro odraz.

Ukotvení palce, spolu s tahem podélných vláken směrem k patě a se svazkem příčných vláken fixujícím záprstní kůstky působí proti deformitě nohy a změněnému postavení palce, vbočení palce a tím zlepšuje jeho oporu. Stimuluje podélnou klenbu a udržuje klenbu příčnou. Materiál ponožky zároveň chrání zbytnělý kloub a bursu.

Indikace:

  • Hallux Valgus (vbočený palec)
  • bolesti palce nohy
  • bolesti klenby
  • příčně plochá noha
  • bolesti přednoží

 

Ponožky ARTHROLUX (Hallux Valgus) - nízké

Doporučení a pokyny pro uživatele:

Zpočátku doporučujeme používat ponožky ARTHROLUX 2-3 hodiny denně. Dobu použití postupně zvyšovat až k celodennímu použití. Nejsou známy žádné vedlejší účinky, jakkoliv zpočátku mohou být svaly nohou či lýtka citlivé či mírně bolestivé. Pokud bolestivost přetrvává, konzultujte se svým lékařem.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2019 - Jakékoliv užití obsahu stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.